Dotace na elektromobily ve spolupráci s Volkswagen Financial Services

Pořízení elektromobilu nebylo nikdy snazší! Nové, ojeté nebo skladové vozidlo můžete nyní získat s výhodným úrokem od 0 % a dalšími benefity – pojištěním, předplaceným servisem zdarma až na 5 let nebo 150 000 najetých kilometrů, a navíc dotaci až 300 tis. Kč. S vyřízením dotace se nemusíte trápit – vše zařídíme za vás a zdarma. To vše díky naší spolupráci se společností Volkswagen Financial Services.

Zuzana Koutná

27. 5. 2024
dotacenaelektromobily

Pořiďte si elektromobil na úvěr
s dotací až 300 tis. Kč

Podmínky pro získání dotace a dalších benefitů

Logo_SkoFIN_Volkswagen_Financial_Services
  • Podpora je určena pro všechny živnostníky a podnikatele. 
  • Vztahuje se na bezemisní vozidla s nájezdem do 6 tis. km. 
  • Stáří vozidla nesmí překročit 6 měsíců. 
  • Lze uplatnit pouze při pořízení automobilu na úvěr. 
  • Max. výše dotace je 300 000 Kč s max. cenou vozidla 1 500 000 Kč bez DPH.  

Dotaci na elektromobilitu můžete využít současně spolu s koupí vozidla i na pořízení AC nabíjecí stanice (výše podpory až 50 000 Kč) nebo DC nabíjecí stanice (výše podpory až 150 000 Kč).

Kdo může v rámci výzvy žádat o podporu? 

Výzva je určena podnikatelům, kteří provozují podniky všech velikostí na celém území ČR. Podmínkou jsou min. 2 uzavřená účetní období a nesmí jít o podnik v obtížích (dle definice Národní rozvojové banky). Firma také nesmí mít vyčerpaný budget veřejné podpory v režimu de minimis.

Dotace se nevztahuje na:

Patříte do některé z těchto skupin? Nenechte se odradit a kontaktujte nás. Rádi svámi probereme specifika podmínek a vaše možnosti.  

Jak získat elektromobil
s dotací krok za krokem

Výzvu s názvem Záruka Elektromobilita připravilo MPO (Ministerstvo průmyslu a obchodu). Alokace je 1,95 mld. Kč a žádosti jsou přijímané v období od 18. 3. 2024 do 30. 9. 2025.

Pro jaké modely elektrických vozů nabídka platí?

Vybírejte z několika modelů: Škoda Enyaq iV, Volkswagen ID.3, ID.4, ID.5, ID.7, ID.Buzz Cupra Born, Audi Q4. Každý z těchto vozů disponuje dojezdem až několik stovek kilometrů. Navíc k nim získáte předplacený servis zdarma až na 5 let nebo 150 000 km. Úvěr lze sjednat s nulovým úrokem, pokud splníte specifické podmínky. 

Dotační specialisté GRANTEXU ve spolupráci s Volkswagen Financial Services vám pomohou nejen s výběrem vozidla, ale i s komplexní přípravou žádosti o dotaci. Ozvěte se nám a domluvíme si schůzku, na které probereme detaily. 

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Zuzana Koutná

Zuzka je seniorní dotační specialistka, která své bohaté zkušenosti uplatňuje také v podpoře celého projektového týmu. Hlavním zaměřením je pro ni podnikatelský sektor a specializací náročnější dotační programy z oblasti inovací, výzkumu a vývoje, digitalizace na úrovni Průmyslu 4.0, cirkulární ekonomiky, úspory energií nebo vody v podnicích.​

MÁM ZÁJEM O DOTACE

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

    *povinné pole

    Přejít nahoru