GRANTEX vystoupí na online semináři: Cirkulární ekonomika jako budoucnost firem

Zveme vás na ONLINE SEMINÁŘ pořádaný Komorou dotačních poradců, Pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK, Parádním krajem a CzechInvest, který se uskuteční 12. 10. 2023.
Divinova

Veronika Divinová

7. 8. 2023
fotky-web-80-1-1024x575

Zveme vás na bezplatný online seminář pořádaný Komorou dotačních poradců, Pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK, Parádním krajem a agenturou CzechInvest, který je věnován tématu dotačních příležitostí v oblasti cirkulární ekonomiky. Můžete se těšit celkem na čtyři prezentují, mezi kterými vystoupí také Zuzana Koutná, Senior Sales Manager a Team Leader GRANTEX ADVISORY GROUP. Dalšími řečníky budou předsedkyně Komory dotačních poradců Petra Macková Hrochová, ředitel P-PINK Jiří Janků a CEO CIRAA Advisory Laura Mitroliosová.

 

Online seminář se bude konat prostřednictvím MS Teams dne 12. října 2023 od 10 hod. Registrovat se lze do 10. října, 12.00 hod. pomocí QR kódu v plakátu níže nebo přes formulář na webových stránkách Komory dotačních poradců.

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Divinova

Veronika Divinová

Veronika pro vás pravidelně připravuje newslettery s novinkami nejen ze světa dotací, ale také z oblasti daní, účetnictví, práva, pojištění nebo auditu. Píše a publikuje články a spravuje sociální sítě.

MÁM ZÁJEM O DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

    *povinné pole

    Přejít nahoru