Jaké výhody přináší spolupráce s účetními specialisty?

Spolupráce s GRANTEX přináší značné výhody! I když to znamená, že člověk je donucen změnit stávající účetní vzhledem k okolnostem, u nás zaručíme kvalitní kooperaci na profesionální úrovni.
Divinova

Veronika Divinová

3. 7. 2019
accounting-chart-coffee-cup-1483938-1

Jeden z našich stávajících klientů se na nás obrátil s žádostí o nabídku na vedení účetnictví pro svou firmu. Důvodem pro poptávku bylo zejména to, že jeho dosavadní účetní, se kterou léta spolupracoval a s jejíž prací byl s ohledem na její pečlivost vysoce spokojen, se již rozhodla svou činnost ukončit.

 

Po prvních několika měsících klient ocenil přínosy naší spolupráce. Jedním z těchto přínosů byla plně elektronická forma spolupráce, díky které měl klient veškeré své doklady a zároveň nově i potřebné reporty plně k dispozici, a to jak ve svém počítači, tak i v mobilním telefonu.

 

Dalším nezanedbatelným přínosem bylo, že se o něj staral dvoučlenný tým, který nabídl plnou vzájemnou zastupitelnost. Díky tomu odpadlo řešení složitějších situací v případě, kdy jeho předchozí účetní onemocněla nebo byla na dovolené. V neposlední řadě klient ocenil kontinuální dohled daňového poradce a interakce, které se klientovi dostalo v případě, kdy v rámci jeho operativní činnosti nebyl zvolen daňově optimální postup.

Z pokračující spolupráce byla klientovi identifikována příležitost pro získání dotačního titulu. Ve spolupráci s našimi dotačními poradci byla pro klienta komplexně zpracována dotační žádost včetně dohledu nad splněním podmínek pro získání dotace. Díky tomu klient získal nezanedbatelné finanční prostředky na svůj další rozvoj. V rámci tzv. after-care služeb bylo následně dohlíženo na čerpání dotačních prostředků na stanovený účel, v souladu s pravidly a v maximální možné míře a prostřednictvím našich spolupracujících auditorů byl rovněž pro klienta zajištěn povinný audit čerpání dotačních prostředků.

APLIKACE NOVÝCH ÚČETNÍCH METOD PŘINESLA NEMALÉ ÚSPORY ČASU A PENĚZ

Podnikání klienta se mezitím rozrostlo a dnes klientovi pomáháme nejen s běžným účetnictvím, ale i s vedením mzdové agendy a s daňovým poradenstvím jak rutinního, tak zásadnějšího charakteru. Z pokračující zpětné vazby od klienta již nyní víme nejen to, že je z naší spolupráce spokojen a doporučuje ji dále, ale že věcné přínosy ze spolupráce mnohonásobně převyšují cenový rozdíl v porovnání se svou předchozí účetní, který při navázání spolupráce s námi zaznamenal.

Zaujal vás tento článek, máte zájem o naše služby nebo se potřebujete na cokoliv zeptat? Pak neváhejte a napište nám. Rádi vám se vším poradíme.

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Divinova

Veronika Divinová

Veronika pro vás pravidelně připravuje newslettery s novinkami nejen ze světa dotací, ale také z oblasti daní, účetnictví, práva, pojištění nebo auditu. Píše a publikuje články a spravuje sociální sítě.

MÁM ZÁJEM O DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět co nejdříve.

    *povinné pole

    Přejít nahoru