Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

GRANTEX pomohl podnikateli optimalizovat celý pojistný program a výrazně tak snížit jeho náklady. Přečtěte si více informací v naší případové studii!
Divinova

Veronika Divinová

19. 7. 2019
money-2724235-640

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a ušetřit tak výrazné finanční prostředky:

 

  • snížení nákladů na pojištění o 25 %
  • snížení časových nároků na administrativu u klienta o 60 %
  • výrazné zjednodušení pojistného programu a zlepšení parametrů

Věnoval se pouze podnikání a o pojištění moc nepřemýšlel

Náš klient dlouhá léta úspěšně podniká ve stavebnictví. Za ta léta dle potřeby zakládal další nové společnosti, díky kterým rozšiřoval své aktivity. Každá z těchto společností byla samostatně pojištěna. Jak už to tak bývá, klient nechtěl pojištění věnovat příliš mnoho času a tak nově založenou společnost vždy pojistil tam, kde mu to zrovna přišlo výhodné. S růstem aktivit klienta rostlo i množství majetku, zásob, vozidel a jiných pojištěných věcí.

Když jsme s klientem navazovali spolupráci, jednalo se o celkem 11 společností pojištěných 13 různými pojistnými smlouvami u 4 pojišťoven.

Po prvotní rizikové prohlídce a provedení auditu a optimalizace pojistných smluv jsme klientovi zkonsolidovali celý pojistný program do 3 pojistných smluv u 2 pojišťoven. Díky tomu klientovi velmi výrazně klesla administrativní náročnost spojená s pojištěním a navíc jsme mu díky uzavření speciální holdingové pojistné smlouvy ušetřili zhruba 25 % nákladů.

 

Klientovi jsme navíc doporučili zvážit připojištění i dalších rizik, která pomohou eliminovat, případně výrazně snížit možné finanční škody, čehož klient velmi rád využil.

Máte zájem o naše služby nebo jakýkoliv dotaz k danému článku? Neváhejte nám napsat a rádi vám se vším poradíme.

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Divinova

Veronika Divinová

Veronika pro vás pravidelně připravuje newslettery s novinkami nejen ze světa dotací, ale také z oblasti daní, účetnictví, práva, pojištění nebo auditu. Píše a publikuje články a spravuje sociální sítě.

MÁM ZÁJEM O PORADENSTVÍ V OBLASTI POJIŠTĚNÍ

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět co nejdříve.

    *povinné pole

    Přejít nahoru