MPO vyhlašuje I. výzvu Fotovoltaické systémy s/bez akumulace z komponenty 2

Ministerstvo průmyslu a obchodu v úterý 8. března vyhlásilo I. výzvu Fotovoltaické systémy s/bez akumulace z komponenty 2.3 Přechod na čistší zdroje energie z Národního plánu obnovy.
Divinova

Veronika Divinová

9. 3. 2022
MPO-vyhlasuje-I.-vyzvu-Fotovoltaicke-systemy-s-bez-akumulace-z-komponenty-2.3-Prechod-na-cistsi-zdroje-energie-z-Narodniho-planu-obnovy

Podpořte svůj projekt

  • Pořízení a instalace systémů FVE včetně akumulace energie – tedy fotovoltaické panely, nosné konstrukce fotovoltaických panelů, střídače, rozvaděče, kabeláž, akumulační baterie, řídící software, drobný montážní materiál, doprava, instalace, VRN (vedlejší rozpočtové náklady).
  • Projektová dokumentace stavby (fotovoltaické elektrárny) – jako realizační dokumentace stavby nebo dokumentace skutečného provedení stavby.
  • Inženýrská činnost ve výstavbě – externě nakupované služby.

Chystáte podobný projekt? Chcete zkonzultovat, zda by na váš nápad bylo možné podporu čerpat?
Ozvěte se nám, rádi vám s přípravou žádosti pomůžeme.

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Divinova

Veronika Divinová

Veronika pro vás pravidelně připravuje newslettery s novinkami nejen ze světa dotací, ale také z oblasti daní, účetnictví, práva, pojištění nebo auditu. Píše a publikuje články a spravuje sociální sítě.

Neseme odpovědnost spolu s vámi

Za naše služby nám náleží odměna až po úspěšném získání vaší dotace. Realizujeme proto pouze takové projekty, které mají vysokou šanci na úspěch. Nemarníme zbytečně váš čas a neslibujeme vám nemožné. Naprostá otevřenost je klíčovým pilířem naší spolupráce.

MÁM ZÁJEM O DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

    *povinné pole

    Přejít nahoru