online seminář

Dotace na inovace a moderní technologie v zemědělství

vhodný pro podnikatele a zástupce firem

7. října 2021

10:30-11:30

ZDARMA

Podnikáte v zemědělství a přemýšlíte o zásadních inovacích vašich výrobních postupů? Chcete digitalizovat firemní procesy či automatizovat výrobu? Zpracováváte svou produkci a rádi byste uvedli na trh nový výrobek? Hledáte podporu pro realizaci výzkumu a vývoje (VaV) technologií pro zemědělství?

 

Ukážeme vám, že i na podobné projekty v zemědělství je možné získat dotaci. Připravte se na další výzvy z programů The Country for the Future a TREND a získejte dotaci až do výše 70 % nejen na výše uvedené aktivity – a to navíc předem, hned po schválení žádosti.

 

Webinář pořádáme ve spolupráci se společností AGROSOFT Tábor – firmou, která se zabývá technologiemi pro živočišnou výrobu, je odborníkem na inovace v zemědělské prvovýrobě, naším klientem a úspěšným žadatelem o dotace v oblasti VaV. O své zkušenosti z realizace stovek projektů se s vámi podělí Luboš Smutný, majitel a jednatel společnosti. Ve své prezentaci vám představí zajímavé možnosti využití chytrých technologií, robotů a automatizace procesů v zemědělství.

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE

Praktické ukázky a přínosy využití moderních technologií v zemědělství.

Základní informace o dotačním programu The Country for the Future a specifických omezeních pro podporu inovací v zemědělství.

Informace o programu TREND a jeho využití k podpoře výzkumu a vývoje.

Jak připravit úspěšný projekt?

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

Podnikatelé

Zástupci firem a podniků

KDO VÁS SEMINÁŘEM PROVEDE

Aleš Darebný

Head of Project Management | GRANTEX

Aleš se v GRANTEX ADVISORY GROUP zaměřuje na soukromý sektor, poskytuje tak komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Dotačnímu poradenství se věnuje již od roku 2007 a za ta léta nasbíral zkušenosti, díky kterým pro vás dokáže najít dotační příležitosti, rozvíjet projekty a hledat pro ně vhodná řešení. 

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA

Registrace

Zaregistrujte se pomoci formuláře níže.

Potvrzení

V e-mailu, který vám po vyplnění formuláře zašleme, potvrdíte svou registraci.

Seminář

Odkaz k připojení naleznete ráno v den konání semináře ve vaší e-mailové schránce.

Záznam

Po semináři od nás získáváte záznam i prezentaci.


    *povinné pole
    Přejít nahoru