webináře

Získejte informace o nejnovějších dotačních příležitostech z první ruky. Webináře jsou bezplatné, online a pro každého. 

Přihlaste se

PRACOVNÍ PRÁVO: PŘEHLED NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZMĚN V ROCE 2024

18.6.2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

FOTOVOLTAIKA
S DOTACÍ:
PRAKTICKÉ DOPADY PODMÍNEK VÝZVY

12.4.2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA VÝZKUM A VÝVOJ PRO FIRMY

29. 2. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

DALŠÍ Ukončené WeBináře

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ DOTACE V ROCE 2024​

8. 2. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

DOTACE NA POŘÍZENÍ FVE PRO MĚSTA A OBCE​

1. 2. 2024 - 10:00

Vhodné pro města, obce, neziskové organizace a církve

WEBINÁŘE, které si řídíte vy sami

Flexibilita na prvním místě

Nejste si jisti, zda budete mít čas se online semináře v daném termínu zúčastnit? Po jeho ukončení od nás získáte záznam i prezentaci, a to bez ohledu na to, zda jste se online semináře účastnili, či nikoliv.

Zcela zdarma

Veškeré informace, které během semináře načerpáte, ale i záznam s prezentací nebo možnost individuální konzultace s dotačním specialistou je pro vás zcela zdarma.

Dostupné pro každého

Online semináře jsou pro každého, koho vybrané téma osloví. V detailu vybraného semináře však naleznete informaci, komu je webinář primárně určen a pro koho bude nejvíce přínosným.

Přizpůsobte si seminář vašim potřebám

Každý od semináře očekává něco jiného, proto je většina našich seminářů rozdělena do třech částí a je jen na vás, kolik času jim věnujete. To nejdůležitější se dozvíte vždy v úvodu, naopak konzultace vašich individuálních záměrů a projektů naše semináře uzavírají.

To nejdůležitější

V první části získáte ty nejdůležitější informace k danému tématu. Jedná se o například o představení dotačních výzev, jejich parametrů, závazných termínů a podrobnějších podmínek týkajících se příjmu žádostí nebo realizace dotačních projektů. 

Tipy a zkušenosti z praxe

Naši dotační specialisté mají dlouholeté zkušenosti s realizaci dotačních projektů, a tak rozhodně nezůstávají pouze u obecných informací. Těšit se můžete například na tipy, jak zvýšit šance na získání dotace, nebo vám například umožní nahlédnout do realizace úspěšných projektů, které vás pro vás mohou být přínosnou inspirací.

Diskuse s odborníky

Každý seminář vám otevírá také možnost nejen konzultovat vaše dotazy, ale třeba i konkrétní záměry či projekty. Dotazy pokládáte buď formou chatu nebo živě pomocí mikrofonu, podle toho, co preferujete nebo kde se zrovna nacházíte.

Z kanceláře, domu nebo auta?

Díky tomu, že vám k připojení stačí internet a chytré zařízení, se můžete připojit prakticky odkudkoliv. Není tak žádnou výjimkou, když jsou účastníci semináře například na cestě za svým klientem a místo své oblíbené hudby čerpají inspiraci pro své podnikání. 

Připojení na jedno kliknutí

V den konání vám zašleme odkaz k připojení, které vás přímo přenese na živé vysílání online semináře. Vy tak nemusíte nic stahovat, instalovat a ani se nikam registrovat. Jediná registrace, kterou provádíte, je registrace na vybraný online seminář přes naše webové stránky. 

OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA VÝZKUM A VÝVOJ PRO FIRMY

V tomto semináři se seznámíme s dostupnými možnostmi optimalizace vašich výzkumně-vývojových nákladů. Budeme se věnovat nejen odpovídajícím dotačním výzvám, ale také daňovým odpočtům na podporu výzkumu a vývoje jako alternativy k dotační podpoře.

29. února 2024 od 10:00

Vhodný pro

Podnikatele a zástupce firem

Veřejný

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ DOTACE V ROCE 2024

Zveme vás na online seminář, kde se budeme věnovat nejzajímavějším dotačním příležitostem pro firmy v roce 2024. V úvodu se dozvíte základní informace o dotacích a následně se budeme věnovat konkrétním dotačním příležitostem například na úspory energie a pořízení FVE pro firmy.

8. února 2024 od 10:00

Vhodný pro

Podnikatele a zástupce firem

Veřejný

DOTACE NA POŘÍZENÍ FVE PRO MĚSTA A OBCE

Již v březnu budou opět spuštěny dotační výzvy na instalaci fotovoltaických elektráren pro města a obce, o které mohou tentokrát žádat i obce nad 3000 obyvatel. 

1. února 2024od 10:00

Vhodný pro

vhodný pro města, obce, neziskové organizace a církve

Veřejný

Buďte informováni o nadcházejících seminářích

Přihlaste se zdarma do GRANTEX AKADAMIE a získejte přehled o veškerých seminářích, které pro vás připravujeme.

    Days
    Hours
    Minutes
    Seconds
    Přejít nahoru