DOTACE

DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Jsme specialisté na dotace a dotační poradenství, kterému se věnujeme již od roku 2012. Najdete u nás jedny z nejzkušenějších dotačních specialistů a férový přístup založený na otevřené komunikaci.

Na co lze získat dotace

Výzkum, vývoj
a inovace

Energetika a FVE

Digitalizace

Sociální
a zdravotní péče

Veřejná správa

Zemědělství

Zajímají vás další oblasti?

JAK ZÍSKAT DOTACE

Proces získání dotace zahrnuje několik klíčových kroků. Jako žadatelé bychom měli začít vytvořením projektového návrhu, následně vybrat vhodný dotační program a připravit a předložit žádost o podporu. Po schválení projektu následuje jeho realizace, která s sebou přináší další povinnosti. Podívejte se, jak získat dotace krok za krokem z pohledu žadatele. 

PROGRAMOVÉ OBDOBÍ 2021-2027

Programové období 2021-2027 je klíčové pro čerpání dotace EU a národní dotace, které podporují projekty zaměřené na hospodářský růst, inovace a udržitelný rozvoj.

  • Operační program Životní prostředí (OPŽP) zaměřený na ochranu a zlepšování kvality životního prostředí,
  • Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OPTAK) podporující inovace a digitalizaci podniků
  • Technologická agentura České republiky (TAČR), která poskytuje podporu výzkumu a vývoji
  • program TWIST, který usnadňuje přístup k investičním fondům.

Kdo má nárok na dotaci?

Na dotace má nárok široké spektrum subjektů. Patří sem například obce a města, podnikatelé a firmy, neziskové organizace, školy a vzdělávací instituce, výzkumné a vývojové instituce a fyzické osoby. Podívejte se na dotační proces, který vám ukáže krok za krokem všechny kroky potřebné k úspěšnému získání dotace. Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a budeme vám stát po boku od výběru vhodného dotačního programu až po realizaci a udržitelnost celého vašeho projektu.

NAŠE SLUŽBY

Od roku 2012  jsme našim klientům pomohli získat přes XXX miliard Kč a dokážeme pomoci i vám. Dokážeme Vám pomoci se vším, co dotace obnáší: výběru vhodného programu, přes sestavení žádosti, až po administraci schváleného projektu. 

Analýza dotací

Analyzujeme několik desítek faktorů s cílem vybrat nejvhodnější dotační titul. Poznáváme váš business, směřování, vize a investiční plány.

Příprava žádosti

Víme, na co si dát při zpracování žádosti pozor a na čem závisí úspěch jednotlivých dotačních výzev. Žádost zpracujeme kvalitně a včas.

Pomoc s realizací

Přebíráme za vás byrokracii spojenou s realizací projektu, hlídáme dodržování podmínek a závazných termínů, urychlujeme proplacení vaší dotace.

Udržitelnost

Držíme odborný dohled nad vaším projektem v době udržitelnosti tak, aby vaše získaná dotace nebyla žádným způsobem ohrožena.

Výběrová řízení

Naši specialisté posuzují nutnost realizace výběrového řízení, případně i vhodnou formu. Následně zajišťujeme vedení celého procesu.

Dotační záchrana

Hrozí vám krácení dotace, nebo dokonce její odnětí? Díky našim zkušenostem dokážeme krácení dotace snížit, či úplně eliminovat.

Dotační audit

Nejhorší jsou takové chyby, o kterých nevíte. Konzultace a vypracování jednotlivých dokumentů pro ty, kteří si dotace zařizují sami.

Monitoring

Na základě podrobné analýzy vašich záměrů monitorujeme dotační příležitosti vám na míru a pravidelně vás o nich informujeme.

Oblasti realizace

Stále si nevíte rady, zda máte na dotaci nárok nebo jaký program vybrat? Domluvte si nezávaznou konzultaci. Díky dlouholetým zkušenostem vám rádi pomůžeme v jakékoliv dotační oblasti.

DŮVĚŘUJÍ NÁM

… a mnoho dalších

spolupráce bez rizika

Nemarníme zbytečně váš čas a neslibujeme nemožné. Naprostá otevřenost je klíčovým pilířem naší spolupráce, a proto také poctivě analyzujeme šance každého projektu. Pokud tedy bude vaše žádost o podporu zamítnuta z důvodu formálních či věcných vad, za naše služby nic nezaplatíte.

partnerství a spolupráce

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Pomůžeme vám získat finance na rozvoj vašich projektů. Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

    *povinné pole

    Přejít nahoru