ZÍSKÁME FINANCE NA VAŠE INVESTICE

Dotačnímu poradenství se aktivně věnujeme již od roku 2012. Najdete u nás jedny z nejzkušenějších dotačních specialistů, ale především férový přístup založený na otevřené komunikaci a naši spoluodpovědnosti na každém jednom projektu, který realizujeme.

Zajímají vás další oblasti?

NAŠE SLUŽBY

Analýza dotací

Analyzujeme několik desítek faktorů s cílem vybrat nejvhodnější dotační titul. Poznáváme váš business, směřování, vize a investiční plány.

Příprava žádosti

Víme, na co si dát při zpracování žádosti pozor a na čem závisí úspěch jednotlivých dotačních výzev. Žádost zpracujeme kvalitně a včas.

Pomoc s realizací

Přebíráme za vás byrokracii spojenou s realizací projektu, hlídáme dodržování podmínek a závazných termínů, urychlujeme proplacení vaší dotace.

Udržitelnost

Držíme odborný dohled nad vaším projektem v době udržitelnosti tak, aby vaše získaná dotace nebyla žádným způsobem ohrožena.

Výběrová řízení

Naši specialisté posuzují nutnost realizace výběrového řízení, případně i vhodnou formu. Následně zajišťujeme vedení celého procesu.

Dotační záchrana

Hrozí vám krácení dotace, nebo dokonce její odnětí? Díky našim zkušenostem dokážeme krácení dotace snížit, či úplně eliminovat.

Dotační audit

Nejhorší jsou takové chyby, o kterých nevíte. Konzultace a vypracování jednotlivých dokumentů pro ty, kteří si dotace zařizují sami.

Monitoring

Na základě podrobné analýzy vašich záměrů monitorujeme dotační příležitosti vám na míru a pravidelně vás o nich informujeme.

Další služby

Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám. Díky dlouholetým zkušenostem vám rádi pomůžeme téměř v jakékoliv dotační oblasti.

DŮVĚŘUJÍ NÁM

Neseme odpovědnost spolu s vámi

Za naše služby nám náleží odměna až po úspěšném získání vaší dotace. Realizujeme proto pouze takové projekty, které mají vysokou šanci na úspěch. Nemarníme zbytečně váš čas a neslibujeme vám nemožné. Naprostá otevřenost je klíčovým pilířem naší spolupráce.

NOVINKY Z oblasti dotací

MÁM ZÁJEM O DOTACE

Pomůžeme vám získat finance na rozvoj vašich projektů. Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět co nejdříve.

    *povinné pole
    Scroll to Top