online seminář

Jak navýšit obrat firmy díky průmyslovému IoT

vhodný pro podnikatele a zástupce firem

27. července 2021

10:00-11:00

ZDARMA

 IoT neboli síť zařízení, která jsou propojena sítí a jsou schopna si vyměňovat informace, je dnes již zcela běžný pojem. Spousta z nás již tuto vymoženost běžně využívá například v tzv. chytrých domácnostech. Jaké jsou ale trendy průmyslového IoT? Jak díky průmyslovému IoT snížíte náklady, zvýšíte obrat či redukujete zmetkovost ve výrobě?

 

Přihlaste se na náš hodinový bezplatný online seminář, kde se dozvíte, co IoT přinese vaší firmě a jak na jeho implementaci úspěšně získáte dotaci. O své zkušenosti se s vámi poradí přední odbornicí, kteří mají zkušenosti s desítkami implementací. Uvítáme, když si připravíte své konkrétní dotazy, aby pro vás tato hodinka měla co nejvyšší přínos.

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE

Co je to IoT – není to o jen „chytré ledničce“.

Jak využít IoT pro zlepšení efektivity vaší vlastní firmy.

Jak využít IoT pro zvýšení spokojenosti vašeho zákazníka.

Jak využít IoT pro generování dodatečného businessu.

Praktické příklady využité průmyslového IoT ve firmách.

Jak lze získat dotační podporu na zavedení IoT ve vaší firmě.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

Podnikatelé

Zástupci malých a středních firem (do 250 zaměstnanců)

KDO VÁS SEMINÁŘEM PROVEDE

Jan Jirsák

Head of Sales | GRANTEX

Digitalizace a automatizace procesů ve firmách je čím dál více aktuálnější potřebou pro mnoho podnikatelů. Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu tyto projekty realizují,“ říká Jan Jirsák, obchodní ředitel GRANTEX ADVISORY GROUP.

Stojí za úspěšnými projekty, které přináší inovace v průmyslové výrobě. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii.

Jiří Bavor

Partner | Atos

Díky zkušenostem z oblasti IT a průmyslové automatizace umí Jiří Bavor propojit oba tyto světy a nabídnout jiný pohled na správné využití technologie. 

Říká, že digitalizace není cílem, ale prostředkem k tomu lépe uspokojit potřeby vašeho zákazníka, nabídnout mu lepší produkt nebo službu, rychlejší reakci, flexibilnější dodávky, a to nejenom dnes, ale také zítra.

Tomáš Froněk

vedoucí oddělení průmyslové automatizace | Siemens

Jako technický specialista stál u zrodu prvního Testbedu pro Průmysl 4.0, který vznikl na Českém institutu informatiky robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v Praze. Věděl o všech detailech, řešil problémy v reálném čase a v rekordně rychlém čase s týmem CIIRC zprovoznil první flexibilní výrobní linku Průmyslu 4.0. Vytvořili tak vůbec první plně integrované digitální vlákno protkané celou výrobou. Spolupráci akademického a průmyslového světa vnímá jako zcela zásadní pro budoucnost průmyslu a nových digitálních řešení, které firmám zvyšují přidanou hodnotu jejich výroby. 

 
 

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA

Registrace

Zaregistrujte se pomoci formuláře níže.

Potvrzení

V e-mailu, který vám po vyplnění formuláře zašleme, potvrdíte svou registraci.

Seminář

Odkaz k připojení naleznete ráno v den konání semináře ve vaší e-mailové schránce.

Záznam

Po semináři od nás získáváte záznam i prezentaci.


    *povinné pole
    Přejít nahoru