dotaČNÍ PORADENSTVÍ

Dotačnímu poradenství se věnujeme již od roku 2012. Najdete u nás jedny z nejzkušenějších dotačních specialistů a férový přístup založený na otevřené komunikaci.

NAŠE SLUŽBY

Analýza dotací

Analyzujeme několik desítek faktorů s cílem vybrat nejvhodnější dotační titul. Poznáváme váš business, směřování, vize a investiční plány.

Příprava žádosti

Víme, na co si dát při zpracování žádosti pozor a na čem závisí úspěch jednotlivých dotačních výzev. Žádost zpracujeme kvalitně a včas.

Pomoc s realizací

Přebíráme za vás byrokracii spojenou s realizací projektu, hlídáme dodržování podmínek a závazných termínů, urychlujeme proplacení vaší dotace.

Udržitelnost

Držíme odborný dohled nad vaším projektem v době udržitelnosti tak, aby vaše získaná dotace nebyla žádným způsobem ohrožena.

Výběrová řízení

Naši specialisté posuzují nutnost realizace výběrového řízení, případně i vhodnou formu. Následně zajišťujeme vedení celého procesu.

Dotační záchrana

Hrozí vám krácení dotace, nebo dokonce její odnětí? Díky našim zkušenostem dokážeme krácení dotace snížit, či úplně eliminovat.

Dotační audit

Nejhorší jsou takové chyby, o kterých nevíte. Konzultace a vypracování jednotlivých dokumentů pro ty, kteří si dotace zařizují sami.

Monitoring

Na základě podrobné analýzy vašich záměrů monitorujeme dotační příležitosti vám na míru a pravidelně vás o nich informujeme.

Další služby

Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám. Díky dlouholetým zkušenostem vám rádi pomůžeme v jakékoliv dotační oblasti.

DŮVĚŘUJÍ NÁM

… a mnoho dalších

SPOLUPRÁCE BEZ RIZIKA

Nemarníme zbytečně váš čas a neslibujeme nemožné. Naprostá otevřenost je klíčovým pilířem naší spolupráce, a proto také poctivě analyzujeme šance každého projektu. Pokud tedy bude vaše žádost o podporu zamítnuta z důvodu formálních či věcných vad, za naše služby nic nezaplatíte.

partnerství a spolupráce

MÁM ZÁJEM O DOTACE

Pomůžeme vám získat finance na rozvoj vašich projektů. Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

    *povinné pole

    Přejít nahoru