interim management

Zprostředkováváme služby námi ověřených interim managerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti napříč obory z vrcholových manažerských pozic. 

Mise interim managerů

Transformovat podnik

Interim manageři jsou často začleňováni do podniků ve chvíli, kdy prochází organizačními změnami, restrukturalizací nebo například přechází na nový obchodní model.

Řídit projekt

Ujistěte se, že realizace projektu dosáhne stanovených cílů, ať se již jedná o implementaci nových informačních systémů, výstavbu nového závodu nebo vývoj produktu.

Obsadit volnou pozici

Manažerská židle by nikdy neměla zůstat neobsazená. Neuspěchejte výběr nového manažera kvůli časové tísni a obsaďte dočasně pozici interim managerem.

Vypořádat se s krizovou situací

Potýká se váš podnik s nelehkou situací? Nechte se přes ni přenést tím, kdo se v těchto rozbouřených vodách již mnoho let zkušeně pohybuje.

Expandovat

V rámci růstu a expanze interim manager vytyčuje strategické směry, identifikuje příležitosti a zajišťuje, aby byl rozvojový plán úspěšně realizován.

Zvyšovat efektivitu podniku

Interim manager s důrazem na optimalizaci nákladů a zvýšení efektivity pomáhá organizaci identifikovat oblasti, kde lze provést úspory nákladů a zlepšit využívání zdrojů.

Výhody interim managementu

Vlastní know-how

Rychlá adaptace

Bez dlouhodobých závazků

Orientace na splnění mise

Objektivita a nový pohled

Flexibilita a rychlost

Přehled spolupracujících interim managerů

Interim manager by měl vynikat jak znalostmi a zkušenostmi, tak i svou osobností. Níže vám zprostředkováváme výběr interim managerů, se kterými jsme v minulosti měli příležitost spolupracovat a které vnímáme jako profesionály v oboru. 

3

Ing. Leoš Kutner, MBA

Leoš se domluví čtyřmi jazyky a zastával pozici ředitele či vedoucího ve více než 10 firmách. Praxi v TOP managementu má více než 20 let.

4

Ing. Dalibor Petrů, Ph. D., MBA

Dalibor se specializuje na finanční řízení společností a podnikovým financím se věnuje již více než 20 let. Má zkušenosti z nadnárodních i domácích firem.

Návrh bez názvu (49)

Ing. Josef Krejčí, MBA

Josef se zaměřuje na management firemních financí a vedení lidí se věnuje od roku 2007. Na manažerských pozicích má praxi více než 15 let.

6

Pavel Novák, MBA

Pavel je vrcholový manažer s více než 20letou praxí. Specializuje se na SMB segment podnikání, podniky s ruční až poloautomat. výrobou a B2B/B2C prodej.

Návrh bez názvu (50)

Ing. Mgr. Pavel Pulkráb

Pavel je projektový, krizový a transformační manager a podnikatel s víc jak 25 lety praxe. Specializuje se na finance, správu majetku a HR. Je také mentor a zakladatel start-upů.

Michal_Hemala-removebg-preview

Ing. Michal Hemala

Michal řídí podniky již téměř 30 let. Má bohaté zkušenosti s vlastní činností pro nadnárodní klientelu na pozicích jednatele, ředitele či interim managera.

ZEPTEJTE SE NÁS

Máte dotazy? Potřebujete poradit s výběrem vhodného interim managera? Neváhejte nám napsat.

    *povinné pole

    Přejít nahoru