POJIŠTĚNÍ NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ

Správně sjednané pojištění a kvalitní risk management přinášejí jistotu do každého podnikání – chrání úspěchy, kterých jste dosáhli a pomáhají vám je rozvíjet. Proto vám zprostředkováváme služby největší české pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA, která v současnosti působí ve 12 evropských zemích a ve spolupráci se svými partnery zajišťuje služby pro klienty na celém světě.

Vždy ve vašem zájmu

Základními hodnotami skupiny RENOMIA jsou dobré vztahy, služba, spolehlivost, rozvoj a nadšení. Zakládá si na odbornosti a osobním přístupu svých konzultantů ke všem klientům. O kvalitách služeb RENOMIA svědčí i četná profesní ocenění, které společnost pravidelně získává.

Více než 2 500 odborníků

Jednejte s odborníky v oblasti pojištění a risk managementu, kteří se specializují na váš obor podnikání a vědí, před jakými riziky vás chránit.

Rodinná společnost s historií

Skupinu RENOMIA založila v roce 1993 Jiřina Nepalová se svými syny Pavlem a Jiřím. Zakladatelé společnosti i nadále stojí v jejím čele a za podpory minoritního akcionáře, přední globální společnosti Gallagher poskytuje RENOMIA GROUP služby klientům po celém světě.

s čím vám renomia pomáhá

služby

Díky profesionálnímu pojištění na míru vám RENOMIA kryje záda v každé fázi podnikání a bez ohledu na vaši regionální působnost – ať již podnikáte v České republice, plánujete expandovat nebo už na mezinárodních trzích působíte. Tým zkušených konzultantů z oblasti risk managementu RENOMIA vám pomůže identifikovat a prostřednictvím navržených opatření včetně kvalitního pojištění eliminovat rizika vašeho podnikání. Mezi další služby RENOMIA GROUP patří aktivní podpora při likvidaci škod, programy zaměstnaneckých benefitů nebo například digitalizace klientských služeb.

Zaměření

RENOMIA poskytuje služby individuálním klientům i firmám bez ohledu na jejich velikost – od živnostníků až po velké mezinárodní společnosti. Zaměřuje se na nejrůznější průmyslová odvětví a také na zemědělství, finanční služby, zdravotnictví či veřejnou správu. Disponuje týmem specialistů, kteří detailně znají rizika jednotlivých oborů a pomáhají klientům RENOMIA GROUP sestavit pojistné programy odpovídající jejich současným potřebám i rozvojovým plánům.

CHCI POMOCI S POJIŠTĚNÍM

Pomůžeme vám získat kvalitní služby v oblasti risk managementu a pojištění. Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět co nejdříve.

    *povinné pole
    Scroll to Top