daňové poradenství

Při své práci klademe silný důraz na vysokou odbornost, ale také na hlubší porozumění potřebám klienta. Jsme tým specialistů se zkušenostmi z největších nadnárodních poradenských společností.

Daňové poradenství

NAŠE SLUŽBY

Daňová přiznání

Zpracováváme přiznání ke všem daním jak pro podnikatelské, tak i neziskové subjekty včetně obcí či jejich příspěvkových organizací.

Daňové konzultace a plánování

Neplaťte na daních víc, než musíte. A mějte přitom rizika pod kontrolou. Provedeme vám identifikaci rizik a navrhneme oblast úspor.

Odpočty na výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj je podporován také v nepřímé formě, a to prostřednictvím daňového odpočtu na podporu výzkumu a vývoje.

Transakční služby

Komplexní daňová podpora při transakcích jako je nákup a prodej společnosti nebo přeměny a operace s obchodním závodem.

Převodní ceny

Profesionální daňové poradenství v oblasti transferových cen. Analyzujeme rizika, navrhujeme strategii a jiné.

Další služby

Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám. Díky dlouholetým zkušenostem vám rádi pomůžeme téměř v jakékoliv daňové oblasti.

Specializujeme se

Naši daňoví poradci se specializují na několik oblastí, ve kterých úzce spolupracují s kolegy napříč GRANTEX ADVISORY GROUP.

Holdingové struktury
a skupiny

Fúze a akvizice

Výzkum a vývoj

Zaměstnanci

jsme certifikovaní specialisté

GRANTEX accounting je členem Komory daňových poradců České republiky. Spojujeme certifikované daňové poradce se zkušenostmi z největších nadnárodních poradenských společností.

Jak probíhá spolupráce

Zmapování problému

Pozorně vás vyslechneme, a to aniž byste zároveň museli jakoukoliv informaci znovu opakovat. Máme navíc dostatek zkušeností na to, abychom věděli, na co se zeptat či kde potřebné informace získat. Již na samotném počátku také považujeme za férové dát otevřeně najevo, zda daný problém může či nemůže mít funkční řešení.

Analýza

Hledáme vždy řešení taková, která naplní v nejvyšší možné míře vaše očekávání a potřeby, ale která pro vás zároveň nepředstavují nadměrné riziko. Analýza je vždy prováděna zkušenými odborníky s dostatkem relevantních zkušeností a výsledky analýzy rovněž prochází vícestupňovou interní kontrolou na naší straně dříve, než jsou vám prezentovány.

Návrh řešení

Při tvorbě výstupů dbáme vedle jejich obsahové správnosti a včasnosti jejich dodání rovněž na maximální strukturovanost, srozumitelnost a použitelnost v praxi. Zajímá nás vaše zpětná vazba na výsledky naší práce a nakolik je pro vás naše spolupráce přínosem. Vždy jsme zároveň k dispozici pro pokračující spolupráci v dané věci.

Spolupracujte s námi

Jsme profesionálové

Jsme profesionálové

Náš tým čerpá při své práci ze zkušeností z největších celosvětových poradenských společností. Sledujeme aktuální dění a neustále se vzděláváme.

Jsme moderní a efektivní

Jsme moderní a efektivní

Využíváme technologie, šetříme čas váš i náš. Díky tomu vás spolupráce s námi nadměrně nezatěžuje - a to administrativně ani finančně.

Jsme transparentní

Jsme transparentní

Ceny za naše služby jsou srozumitelné a konečné. Bez předchozí vzájemné dohody nefakturujeme vícepráce. Vaše náklady jsou tudíž předvídatelné a pod kontrolou.

Jsme solidní

Jsme solidní

Věříme v dlouhodobý vztah postavený na kvalitních službách, hladké spolupráci a důvěře. Držíme dohody a k naší odpovědnosti se stavíme čelem.

Jsme flexibilní

Jsme flexibilní

Nehledáme důvody, proč něco nejde. Naopak hledáme cesty, jak vyjít vstříc vašim potřebám a přáním. Oboustranná spokojenost je klíčem k dlouhodobé úspěšné spolupráci a jsme připraveni do vztahu s vámi investovat.

Jsme zkušení a lidští

Jsme zkušení a lidští

Nad naší prací se zamýšlíme. A považujeme to za samozřejmost, stejně tak jako lidský a přátelský přístup.

DŮVĚŘUJÍ NÁM

MÁM ZÁJEM O DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Rádi byste využili služeb našich daňových specialistů nebo máte dotaz k případné spolupráci? Napište nám.

    *povinné pole

    Přejít nahoru