účetní a mzdové poradenství

Využijte služeb odborníků z oblasti účetnictví a mezd, kteří disponují rozsáhlými zkušenostmi z řady oborů podnikání. Při své práci spolupracujeme s daňovými poradci, advokáty i auditory.

Naše služby

Účetnictví

Mzdy

Spolupracujte s námi

Jsme profesionálové

Jsme profesionálové

Náš tým čerpá při své práci ze zkušeností z největších celosvětových poradenských společností. Sledujeme aktuální dění a neustále se vzděláváme.

Jsme moderní a efektivní

Jsme moderní a efektivní

Využíváme technologie, šetříme čas váš i náš. Díky tomu vás spolupráce s námi nadměrně nezatěžuje - a to administrativně ani finančně.

Jsme transparentní

Jsme transparentní

Ceny za naše služby jsou srozumitelné a konečné. Bez předchozí vzájemné dohody nefakturujeme vícepráce. Vaše náklady jsou tudíž předvídatelné a pod kontrolou.

Jsme flexibilní

Jsme flexibilní

Nehledáme důvody, proč něco nejde. Naopak hledáme cesty, jak vyjít vstříc vašim potřebám a přáním. Oboustranná spokojenost je klíčem k dlouhodobé úspěšné spolupráci a jsme připraveni do vztahu s vámi investovat.

Jsme solidní

Jsme solidní

Věříme v dlouhodobý vztah postavený na kvalitních službách, hladké spolupráci a důvěře. Držíme dohody a k naší odpovědnosti se stavíme čelem.

Jsme zkušení a lidští

Jsme zkušení a lidští

Nad naší prací se zamýšlíme. A považujeme to za samozřejmost, stejně tak jako lidský a přátelský přístup.

PROČ ŘEŠIT ÚČETNICTVÍ A MZDY EXTERNĚ

Bez starostí

Zbavujeme vás personálních starostí jako jsou např. odchody, nábory, vzdělávání, nemoci či jiné překážky v práci nebo například vztahy na pracovišti.

Úspora času

Snižujeme pracnost a zvyšujeme efektivitu činností nezbytných pro provoz vašeho podnikání i na vaší straně, tak abychom maximálně snížili vaši administrativní zátěž.

Efektivně vynaložené náklady

Za naše služby platíte pouze v té míře, v jaké nás skutečně využíváte. Nikdy nehradíte personální kapacity, které nejsou zcela využity ve váš prospěch.

Bezpečnost

Jako externí dodavatel podléháme hmotné odpovědnosti za výsledky naší práce v plné výši. Disponujeme profesionálním pojištěním s vysokým limitem krytí.

Sledujeme aktuality

Odebíráte profesionální servis od specialistů, kteří mají přehled o tom, co se na trhu aktuálně děje či co jakým způsobem řeší jiné obdobné subjekty.

Digitalizace agendy

Pomáháme vám s digitalizací účetní agendy a automatizací s ní souvisejících procesů - oběh dokladů, jejich schvalování a archivace, zpracování plateb nebo reporting.

Jak probíhá spolupráce

1

Zmapování problému

Pozorně vás vyslechneme, a to aniž byste zároveň museli jakoukoliv informaci znovu opakovat. Máme navíc dostatek zkušeností na to, abychom věděli, na co se zeptat či kde potřebné informace získat. Již na samotném počátku také považujeme za férové dát otevřeně najevo, zda daný problém může či nemůže mít funkční řešení.

2

Analýza

Hledáme vždy řešení taková, která naplní v nejvyšší možné míře vaše očekávání a potřeby, ale která pro vás zároveň nepředstavují nadměrné riziko. Analýza je vždy prováděna zkušenými odborníky s dostatkem relevantních zkušeností a výsledky analýzy rovněž prochází vícestupňovou interní kontrolou na naší straně dříve, než jsou vám prezentovány.

3

Návrh řešení

Při tvorbě výstupů dbáme vedle jejich obsahové správnosti a včasnosti jejich dodání rovněž na maximální strukturovanost, srozumitelnost a použitelnost v praxi. Zajímá nás vaše zpětná vazba na výsledky naší práce a nakolik je pro vás naše spolupráce přínosem. Vždy jsme zároveň k dispozici pro pokračující spolupráci v dané věci.

DŮVĚŘUJÍ NÁM

MÁM ZÁJEM O ÚČETNÍ NEBO MZDOVÉ PORADENSTVÍ

Rádi byste využili služeb našich účetních a mzdových specialistů nebo máte dotaz k případné spolupráci? Napište nám.

    *povinné pole

    Přejít nahoru