Account manager [konzultant]

Jednou z oblastí, ve které GRANTEX pomáhá podnikatelům, městům i obcím, je dotační poradenství. Pro někoho složité papírování, pro nás už deset let denní chléb. Dotace jsou to, co nás baví a v čem se dobře vyznáme. Díky těmto zkušenostem umíme klientům kvalitně pomoci v jejich rozvoji a nacházíme pro ně inovační cesty a možnosti, které mnohdy sami nevidí. Naše práce stojí na perfektně fungujícím týmu, do kterého právě hledáme nové kolegyně a kolegy.

O nás > Kariéra > Account Manager [konzultant]

tvoje mise

koho hledáme

  • Budeš jednat s řediteli firem o jejich investičních projektech v řádech desítek milionů korun. Zdravé sebevědomí se ti bude hodit.
  • Rád se učíš novým věcem? Zajímá tě, jak funguje budoucnost digitalizace? Dobrý dotační konzultant musí mít přesah i do dalších oblastí, jako jsou například obnovitelné zdroje.
  • Odpovídající komunikační a prezentační dovednosti: V rámci seminářů (nebo webinářů) budeš před klienty vystupovat.
  • Umění time managemetu – svou práci si budeš organizovat sám/a, proto musíš ovládat systematické řízení.
  • Orientace v dotační problematice je nezbytností. Hledáme primárně nového kolegu nebo kolegyni, kteří již v minulosti s dotacemi pracovali.

pracovní náplň

  • Dotační poradenství firmám
  • Dojednávání podmínek spolupráce a uzavírání smluv s klienty
  • Prezentace na webinářích/seminářích
  • Cross-seling současných klientů a odpovídající péče i ně

TOP 5 důvodů, proč nás práce v GRANTEXU baví

1

Různorodost projektů

Tahle práce není nikdy stereotyp. Různé dotační výzvy představují nové a nové příležitosti. Nudit se zkrátka nestíháme.

2

Telefon a notebook

Při tvém nástupu na tebe bude čekat mimo jiné také pracovní telefon a počítač, a to samozřejmě i pro osobní účely.

3

Flexibilní pracovní doba

Sám si plánuješ své pracovní povinnosti. Není pro nás důležité, jestli jsi 8 hodin za počítačem. Důležitější je kvalitně odvedená práce.

4

Work-life balance

Věříme, že abychom mohli odvádět kvalitní práci, je třeba myslet také na náš volný čas. Práce je pro nás podstatná, ne však na úkor našeho osobního života.

5

Práce odkudkoliv

Práce z domova třeba tři dny v týdnu? Není problém! Vše je pouze o domluvě. Alespoň jednou v měsíci bychom se s tebou však rádi potkali i osobně.

A to je všechno? Rozhodně ne!

Všechny podrobnosti si povíme při pohovoru. Pošli nám životopis a také krátký průvodní dopis, ve kterém nám napiš, co tě baví a proč si myslíš, že by se ti v GRANTEXU líbilo. Na ten nezapomeň, je pro nás důležitý. Těšíme se na viděnou! 😊

Adéla Rossi

Head of HR

Scroll to Top