Sales manager

Dotace jsou to, co nás baví a v čem se dobře vyznáme. Doprovázíme naše klienty od nápadu k realizaci a jsme tu pro ně v každé situaci, která je cestou může potkat. Díky naším zkušenostem umíme klientům kvalitně pomoci v jejich rozvoji a nacházíme pro ně inovační cesty a možnosti, které mnohdy sami nevidí nebo o nich neví. Naše práce stojí mimo jiné i na perfektně fungujícím týmu. Tím, kdo u nás jako první s klientem konzultuje jeho záměr, a seznamuje ho s tím, jak mu může GRANTEX pomoci, je sales manager.

O nás > Kariéra > Sales Manager

CO V GRANTEXU SALES MANAGER DĚLÁ?

Sales manager je ten, koho u nás klient z pravidla jako prvního potká. Kolegyně a kolegové v salesu u nás s klienty jako první probírají, jak jim umíme pomoci. Seznámí se s klientem, pozná jeho byznys a podnikání. Na základě toho pak dokáže sales manager rozpoznat, co umíme klientovi nabídnout a jak dokážeme jeho představu přetvořit na realitu. Společně proberou klientovu vizi a hledají způsob, jak ji pomocí dostupných dotačních možností zrealizovat. Jakmile společně najdou tu správnou cestu, Sales manager s klientem následně domlouvá podmínky spolupráce. Následnou administraci související s přípravou žádosti o dotaci a další koordinací projektu již obstarávají kolegové z našeho projektového oddělení.

BEZ ČEHO TO NEPŮJDE

  • Od nového kolegy očekáváme, že bude schopen navnímat procesní fungování klienta a identifikovat vhodné dotační příležitosti pro jeho investiční záměry. Sales manager následně s klientem domluví podmínky spolupráce.
  • Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á je duší nejen obchodník, ale také dobrý konzultant s projektovým uvažováním.
  • Nebát se komunikovat. Naši kolegové hledají cesty, jak se ke klientovi dostat, jak ho oslovit a umí mu dokázat, že spolupráce s GRANTEXEM má smysl. Budeš jednat s řediteli firem o jejich investičních projektech v řádech desítek milionů korun. Zdravé sebevědomí se ti bude hodit.
  • Klientů máme dost, ale nesmíš se bát umět oslovovat nové.
  • Odpovídající komunikační a prezentační dovednosti: V rámci seminářů (nebo webinářů) budeš před klienty vystupovat.
  • Umění time managemetu – svou práci si budeš organizovat sám/a, proto musíš ovládat systematické řízení.

S KÝM SE POTKÁŠ V TÝMU?

Tak třeba s Honzou Koňarikem. Honza je v našem týmu víc jak dva roky, úspěšně pomáhá našim klientům v rozvoji jejich podnikání a za jeho prací jsou vidět skvělé výsledky. A co o nás říká on sám?

„GRANTEX není pro mě jen top brand a zaměstnavatel, ale je to pro mě skvělý tým lidí se kterými rád spolupracuji, vídám se, směji se a podílím se na zajímavých a smysluplných projektech, které mě naplňují. V GRANTEXU mám možnost i vzhledem k rozmanitosti práce rozvíjet erudici vrůzných oblastech a spolupracovat s TOP firmami i veřejným sektorem na jejich rozvojových a inovativních projektech. Na práci v GRANTEXU oceňuji i to, že jsou pro mě jako zaměstnance všude otevřené dveře a není to tím, že v GRANTEXU dveře nejsou. 😊 „

TOP 5 důvodů, proč nás práce v GRANTEXU baví

1

Pracuj kdekoliv

V Holešovicích máme krásné kanceláře, ovšem nikoho nenutíme do nich každý den jezdit. Pokud se ti lépe pracuje z kavárny, chalupy, nebo domácí kanceláře, klidně to tak může být. A to klidně každý den.

2

Work-life balance

Věříme, že abychom mohli odvádět kvalitní práci, je třeba myslet také na náš volný čas a adekvátní odpočinek. Práce je pro nás podstatná, ne však na úkor našeho osobního života.

3

Flexibilní pracovní doba

Plánování tvých pracovních povinností je na tobě. Není pro nás důležité, jestli jsi 8 hodin přikovaný k monitoru – takhle to u nás nechodí. Důležitější je kvalitně odvedená práce.

4

Pracovní prostředí

Svůj kolektiv si hýčkáme. Chceme se v práci i bavit, a tak si na pohodovém pracovním prostředí zakládáme. Jedovatá atmosféra v GRANTEXU nemá šanci.

5

Bez stereotypu

Naše práce není nikdy stejná. Každý projekt a klient je specifický, jednou řešíme rekonstrukci nemocnice, jindy vývoj bezpilotních dronů.

A to je všechno? Rozhodně ne!

Všechny podrobnosti si povíme při pohovoru. Pošli nám životopis a také krátký průvodní dopis, ve kterém nám napiš, co tě baví a proč si myslíš, že by se ti v GRANTEXU líbilo. Na ten nezapomeň, je pro nás důležitý. Těšíme se na viděnou! 😊

Adéla rossi

Head of HR
Přejít nahoru