PROJECT MANAGER

Dotace jsou tím, co nás baví a v čem se dobře vyznáme. Doprovázíme naše klienty od nápadu k realizaci a jsme tu pro ně v každé situaci, která je cestou může potkat. Projektové oddělení je u nás místem, kde vznikají zázraky. Náměty a vize klientů umí náš projektový tým přetvořit ve skutečnost. Stojí za tím hodiny práce, a protože jí máme hodně, potřebujeme nové kolegy, kterým projektový management není cizí.

O nás > Kariéra > PROJECT MANAGER

JAKÝ JE PRACOVNÍ DEN PROJEKTOVÉHO MANAŽERA?

Cesta k úspěšné dotační žádosti je často složitá a nikdy ne stejná. Každý projektový záměr je jiný a každá výzva specifická. Celý dotační proces, od jeho záměru na papíře po finální získání finanční podpory, může trvat i několik let. Proto je nezbytné jej zastřešit po celou jeho dobu funkčním dohledem projektového manažera. Konkrétní zaměření si u nás volí každý sám, takže si můžeš vybrat, zda se chceš věnovat přípravě dotačních žádostí nebo následně sledovat a kontrolovat, jestli realizace projektu probíhá tak, jak má.

BEZ ČEHO TO NEPŮJDE

  • Zkušenosti s problematikou dotačních projektů. Ačkoliv dokážeme společně vše dopilovat, je třeba mít základ znalostí a zkušeností, na kterých budeme stavět – bez znalostí problematiky dotačních programů to nepůjde.
  • Přehled aktuálních výzev a jejich podmínek: TA ČR, OP TAK, velikost podniku, žádost o platbu…To jsou termíny, které znáš.
  • S klienty jsme ve spojení denně, tomu musí odpovídat tvé komunikační dovednosti.
  • Tato práce se neobejde bez příkladné dávky pečlivosti a důsledného přístupu. Time management pro tebe nesmí být cizí slovo.
  • Jsou věci, přes které vlak nejede. Každý projekt má svůj deadline a ten se musí dodržet. 100% spolehlivost a schopnost termín dodržet je podmínkou.

S KÝM SE POTKÁŠ V TÝMU?

V projektovém oddělení působí například kolegyně Martina Justová. Jako projektová manažerka se věnuje přípravě dotačních žádostí, zvláště se zaměřením na zemědělské projekty. Jak nás vidí ona?

„Co na mé práci v GRANTEXU mám ráda, je ta možnost ponořit se do různých odvětví dotací. Každý projekt je jako nové dobrodružství. Co je ale ještě důležitější, jsou moji skvělí kolegové. Jsme nejen tým, ale i přátelé, a práce s nimi je čistá radost. Něco takového se v dnešním pracovním světě moc často nevidí. Společně tvoříme harmonický tým, který dokáže dosáhnout skvělých výsledků, a přitom si užívat každý pracovní den. GRANTEX pro mě není jen pracovištěm, je to místo, kde se skvělými lidmi tvoříme úspěchy a smějeme se dohromady.“

TOP 5 důvodů, proč nás práce v GRANTEXU baví

1

Pracuj kdekoliv

V Holešovicích máme krásné kanceláře, ovšem nikoho nenutíme do nich každý den jezdit. Pokud se ti lépe pracuje z kavárny, chalupy, nebo domácí kanceláře, klidně to tak může být. A to klidně každý den.

2

Work-life balance

Věříme, že abychom mohli odvádět kvalitní práci, je třeba myslet také na náš volný čas a adekvátní odpočinek. Práce je pro nás podstatná, ne však na úkor našeho osobního života.

3

Flexibilní pracovní doba

Plánování tvých pracovních povinností je na tobě. Není pro nás důležité, jestli jsi 8 hodin přikovaný k monitoru – takhle to u nás nechodí. Důležitější je kvalitně odvedená práce.

4

Pracovní prostředí

Svůj kolektiv si hýčkáme. Chceme se v práci i bavit, a tak si na pohodovém pracovním prostředí zakládáme. Jedovatá atmosféra v GRANTEXU nemá šanci.

5

Bez stereotypu

Naše práce není nikdy stejná. Každý projekt a klient je specifický, jednou řešíme rekonstrukci nemocnice, jindy vývoj bezpilotních dronů.

A to je všechno? Rozhodně ne!

Všechny podrobnosti si povíme při pohovoru. Pošli nám životopis a také krátký průvodní dopis, ve kterém nám napiš, co tě baví a proč si myslíš, že by se ti v GRANTEXU líbilo. Na ten nezapomeň, je pro nás důležitý. Těšíme se na viděnou! 😊

Adéla Rossi

Head of HR
Přejít nahoru