férová úschova

Představujeme vám novou limitovanou službu, kterou je advokátní úschova. Ta vám kromě spolehlivé úschovy financí bez starostí přináší také zajímavé výhody.

VÝHODY ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVY

Jednou z největších výhod využití GRANTEX advokátní úschovy není jen to, že je zcela zdarma, ale také její praktičnost. Naši advokáti mohou při jednom procesu zkontrolovat nebo připravit listinné podklady, podat návrh na vklad do katastru nemovitostí, sepsat kupní smlouvu či dokonce ověřit podpis. Komunikovat tak budete pouze s námi a podepsat veškeré dokumenty lze na jednom místě.

KOMU JE ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA URČENA?

Našimi hodnotami je především loajalita ke klientovi, časová flexibilita, odbornost a efektivita při řešení právních problémů. Nezáleží tedy na tom, zda jste fyzická osoba, podnikatel nebo dokonce realitní kancelář. U nás si tuto bezplatnou službu mohou sjednat všichni klienti.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

V případě, že kupujete, prodáváte nebo zprostředkováváte prodej nemovitosti a záleží vám na tom, aby byly peníze za nemovitost uschovány v průběhu transakce bezpečně u nezávislé třetí strany, jsme tu pro vás. GRANTEX kromě své dlouholeté historie také disponuje pojištěním ve výši 50 000 000 Kč, díky kterému klientům poskytuje záruku bezpečných služeb.

Díky sjednaným podmínkám u bankovních institucí pokryjí získané úroky za vklad financí náklady za advokátní úschovu i vyhotovení níže uvedených dokumentů. Vy se tak zbavíte povinností, a navíc nic neplatíte.

V rámci služby GRANTEX advokátní úschovy můžete získat za předem dohodnutých podmínek následující dokumentaci ve standardním rozsahu zcela zdarma.

Smlouvu o úschově

Smlouvu o smlouvě budoucí

Kupní smlouvu

Rezervační smlouvu

Návrh na vklad

A jsme připraveni pomoci i s dalšími dokumenty

MÁM ZÁJEM O Úschovu

V případě, že máte o službu zájem či máte jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 777 590 400, nebo přes formulář níže.

    *povinné pole
    Scroll to Top