férová úschova

Představujeme vám novou limitovanou službu, kterou je advokátní úschova. Ta vám kromě spolehlivé úschovy financí bez starostí přináší také zajímavé výhody.

Proč si vybrat úschovu u nás

Bezplatně s pojištěním vkladu

Pro úschovu vašich financí využíváme bankovního účtu u renomované bankovní společnosti, kde jsou veškeré vklady pojištěné a díky speciálně sjednaným úrokům je pro vás služba také zcela bezplatná.

Již více než 10 let

GRANTEX advokátní kancelář je od roku 2019 součástí GRANTEX ADVISORY GROUP, která podporuje podnikatele a veřejné instituce po celé České republice již více než 10 let.

Přísná kritéria

Jako zřizovatelé advokátní úschovy podléháme přísným podmínkám a kontrolám ze strany České advokátní komory, proto se advokátní úschova řadí mezi jednu z nejbezpečnějších vůbec.

Nezávazná poptávka

Obraťte se na nás s vaším záměrem nebo dotazem k advokátní úschově. Nezávazně a bezplatně s vámi zkonzultujeme veškeré možnosti a náležitosti případné spolupráce.

Jak advokátní úschova funguje

Výhody advokátní úschovy

Komu je advokátní úschova určena

Jak služba funguje

co v rámci služby nabízíme

V rámci služby GRANTEX advokátní úschovy můžete získat za předem dohodnutých podmínek následující dokumentaci ve standardním rozsahu zcela zdarma.

Smlouvu o úschově

Smlouvu o smlouvě budoucí

Kupní smlouvu

Rezervační smlouvu

Návrh na vklad

A jsme připraveni pomoci i s dalšími dokumenty

MÁM ZÁJEM O Úschovu

V případě, že máte o službu zájem či máte jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 777 590 400, nebo přes formulář níže.

    *povinné pole

    Přejít nahoru