Pojištění golfistů

Golfová sezóna se blíží a GRANTEX vám ve spolupráci s MyPlan Insurance nabízí špičkové golfové pojištění GolfPlan se slevou 10 %.
Divinova

Veronika Vlčková

2. 3. 2022
Pojištění golfistů

Golfová sezóna se blíží a GRANTEX vám ve spolupráci s MyPlan Insurance nabízí špičkové golfové pojištění GolfPlan se slevou 10 %.

Specializované pojištění určené všem golfistům, vás i vaše vybavení chrání v okamžik, kdy se stane průšvih. Jako golfisté to všichni známe, někdo z nás hraje chvíli, někdo pro změnu mnoho let, ale rizika, která mohou při golfu nastat, jsou pro nás všechny stejná. Zlomená hůl, vykradené auto či nepovedený odpal, který někoho trefil.

 

Golfové pojištění vás chrání před negativními dopady škod a vy si tak můžete v klidu a naplno užít hru. Kromě exkluzivního krytí škod přináší toto pojištění i řadu výhod a benefitů u vybraných partnerů.

Pojištění kryje například:

  • poškození nebo ztrátu vybavení
  • odpovědnost za škodu při hře
  • úrazové pojištění při hře

Nezávaznou kalkulaci vašeho pojištění si můžete spočítat přes tento odkaz, případně nás neváhejte kontaktovat.

Chcete být i nadále v obraze? Sledujte nás.

Divinova

Veronika Divinová

Veronika pro vás pravidelně připravuje newslettery s novinkami nejen ze světa dotací, ale také z oblasti daní, účetnictví, práva, pojištění nebo auditu. Píše a publikuje články a spravuje sociální sítě.

Neseme odpovědnost spolu s vámi

Za naše služby nám náleží odměna až po úspěšném získání vaší dotace. Realizujeme proto pouze takové projekty, které mají vysokou šanci na úspěch. Nemarníme zbytečně váš čas a neslibujeme vám nemožné. Naprostá otevřenost je klíčovým pilířem naší spolupráce.

Související články

MÁM ZÁJEM O PORADENSTVÍ V OBLASTI POJIŠTĚNÍ

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

    *povinné pole
    Scroll to Top