Webináře

Získejte více informací o dotacích, které vás zajímají. Webináře jsou otevřené široké veřejnosti, bezplatné a online.

PŘIHLASTE SE

DOTACE NA NÁKUP TECHNOLOGIÍ PRO GASTRO PODNIKY A PRÁDELNY

25. 6. 2024 - 10:00

Vhodné pro zástupce gastro podniků a prádelen z veřejného sektoru

PRACOVNÍ PRÁVO: PŘEHLED NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZMĚN V ROCE 2024

18. 6. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

FOTOVOLTAIKA
S DOTACÍ:
PRAKTICKÉ DOPADY PODMÍNEK VÝZVY

12. 4. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA VÝZKUM A VÝVOJ PRO FIRMY

29. 2. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ DOTACE V ROCE 2024​

8. 2. 2024 - 10:00

Vhodné pro podnikatele a zástupce firem

WEBINÁŘE, které si řídíte vy sami

Flexibilita na prvním místě

Nejste si jisti, zda budete mít čas se webináře v daném termínu zúčastnit? Po jeho ukončení od nás získáte záznam i prezentaci, a to bez ohledu na to, zda jste se webináře účastnili, či nikoliv.

Zcela zdarma

Veškeré informace, které během webináře načerpáte, ale i záznam s prezentací nebo možnost individuální konzultace s dotačním specialistou je pro vás zcela zdarma.

Dostupné pro každého

Webináře jsou pro každého, koho vybrané téma osloví. V detailu však naleznete informaci, komu je webinář primárně určen a pro koho bude nejvíce přínosným.

Přizpůsobte si webináře vašim potřebám

Každý od webináře očekává něco jiného, proto je většina našich webinářů rozdělena do třech částí a je jen na vás, kolik času jim věnujete. To nejdůležitější se dozvíte vždy v úvodu, naopak konzultace vašich individuálních záměrů a projektů naše webináře uzavírají.

To nejdůležitější

V první části získáte ty nejdůležitější informace k danému tématu. Jedná se o například o představení dotačních výzev, jejich parametrů, závazných termínů a podrobnějších podmínek týkajících se příjmu žádostí nebo realizace dotačních projektů. 

Tipy a zkušenosti z praxe

Naši dotační specialisté mají dlouholeté zkušenosti s realizaci dotačních projektů, a tak rozhodně nezůstávají pouze u obecných informací. Těšit se můžete například na tipy, jak zvýšit šance na získání dotace, nebo vám například umožní nahlédnout do realizace úspěšných projektů, které pro vás mohou být přínosnou inspirací.

Diskuse s odborníky

Každý seminář vám otevírá také možnost nejen konzultovat vaše dotazy, ale třeba i konkrétní záměry či projekty. Dotazy pokládáte buď formou chatu nebo živě pomocí mikrofonu, podle toho, co preferujete nebo kde se zrovna nacházíte.

Z kanceláře, domu nebo auta?

Díky tomu, že vám k připojení stačí internet a chytré zařízení, se můžete připojit prakticky odkudkoliv. Není tak žádnou výjimkou, když jsou účastníci semináře například na cestě za svým klientem a místo své oblíbené hudby čerpají inspiraci pro své podnikání. 

Připojení na jedno kliknutí

V den konání vám zašleme odkaz k připojení, který vás přímo přenese na živé vysílání webináře. Vy tak nemusíte nic stahovat, instalovat a ani se nikam registrovat. Jediná registrace, kterou provádíte, je registrace na vybraný webinář přes naše webové stránky. 

Buďte informováni o nadcházejících webinářích

Přihlaste se zdarma a získejte přehled o veškerých webinářích, které pro vás připravujeme.

    Přejít nahoru