„S námi Vám
dotace neutečou“
Našim klientům jsme získali: 5,737 mld. Kč
800 151 111
  • INFRASTRUKTURA OBCÍ
    EKOLOGICKÉ PROVOZY
  • EKOLOGICKÉ LIKVIDACE ODPADŮ
    NOVÉ TECHNOLOGIE

DOTAČNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Zde naleznete aktuální informace ze světa dotací Evropské Unie, Evropské komise, řídících orgánů a ministerstev ČR.

10. 12. 2018 │ Dotace Průmysl 4.0

Dneska byly vyhlášeny podmínky dotace podporující průmysl 4.0. Kdy můžete předkládat své žádosti o dotace? A na jak vysokou dotaci dosáhnete?

5. 12. 2018 │ TOP dotace pro prosinec + změny v harmonogramu OP PIK

Výběr nejzajímavějších aktuálních dotačních výzev naleznete v našich pravidelných měsíčních přehledech.

4. 12. 2018 │ Nízkouhlíkové technologie

30. 11. 2018 byly vyhlášeny 4 dotační výzvy na podporu nízkouhlíkových technologií. O co jde?

30. 11. 2018 │ Brownfieldy pro nepodnikatelské využití

Příjem žádostí může skončit ještě před plánovaným ukončením. Jaký typ projektů dotace podporuje?


..zobrazit všechny novinky...

DOTAČNÍ HLÍDKA

Dotační hlídka pro Vás vybírá zajímavé aktuální možnosti čerpání dotace. 

Marketing (zahraniční veletrhy a výstavy)

Program Marketing (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří rozvíjejí nebo chtějí rozvíjet své aktivity na zahraničních trzích. Všechny projekty musí mít dopad mimo území hlavního města Prahy.

Potenciál

Program Potenciál (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Úspory energie (Rekonstrukce budov)

Program Úspory energie (Rekonstrukce budov) spadající pod Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do snížení energetické náročnosti v objektech, které využívají ke svému podnikání. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Úspory energie - FVE

Program Úspory energie – FVE (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do snížení energetické náročnosti v objektech, které využívají ke svému podnikání a to prostřednictvím pořízení a instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace pro vlastní spotřebu. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Úspory energie (Nové stroje)

Program Úspory energie (Nové stroje) spadající pod Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do výměny staré techniky. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Rekonstrukce a přestavba veřejných budov

Dotační výzva spadá pod Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), resp. do programu Podpora rozvoje regionů 2019+, který je dále členěn do podprogramů: Podpora obnovy a rozvoje venkova, Podpora obcí s 3 001 – 10 000 obyvateli a Podpora obcí s více než 10 000 obyvateli.

ZDlhMj